İçeriğe geç

Güzellik yarışmasına gitti evlilik teklifi aldı

17 Aralık’ta Tayland’ın başkenti Bangkok’ta düzenlenen Kainat Güzellik Yarışması sırasında ilginç bir gelişme yaşandığı ortaya çıktı… Yarışmada ABD’yi temsil eden Sarah Rose Summers, etkinlik için gittiği Tayland’da evlilik teklifi aldığını söyledi.

Yarışmadan haftalar sonra sosyal medya hesabı üzerinde paylaşımlarda bulunan 24 yaşındaki Summers, “Tayland’ın hayatımı değiştireceğini biliyordum fakat bunun hayatımın yeni bir evresini oluşturacağını tahmin etmezdim” dedi. Summers, Tayland’a gittiğinde erkek arkadaşının kendisine evlenme teklifi ettiğini dile getirdi.

Summers, “17 Aralık’ta çok heyecanlıydım çünkü ülkemi uluslararası bir etkinlikte temsil ediyordum. Fakat bunun yanı sıra en yakın arkadaşımın evlilik teklifine de evet dedim. Heyecandan duramıyordum” dedi.

Yarışmada tacı kazanamayan Summers, yarışma sırasında rakibi olan Vietnam güzelinin İngilizce konuşmasıyla da alay etmiş ve bu sebeple tartışmaların odağına oturmuştu.

._sms-container { display: block; width: 100%; background-color: #f3f3f3; border-radius: 10px; display: flex; padding: 6px 15px; align-items: center; margin: 30px 0; border: solid 1px #eee; } ._sms-container:before{ display: inline-block; vertical-align: middle; content:”29BF”; font-size: 24px; color: #ff4136; margin-top: -4px; margin-right: 10px; } ._sms-container p { font-family: -apple-system, BlinkMacSystemFont, “Segoe UI”, Roboto, Oxygen-Sans, Ubuntu, Cantarell, “Helvetica Neue”, sans-serif; font-size: 17px; font-weight: bold; padding: 0 30px 0 0; color: #ff4136; } ._sms-container img { width: initial !important; margin: 0 20px; height: 22px; } ._sms-container img.sms_transparent { height: 1px; width: 1px; }

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir